League of Legends

[Eu West] LoL RP Satın Al

Değerlendirmeler 5 / 5 (1) yorum
  • GENEL BAKIŞ
  • MAĞAZA
  • DEĞERLENDİRMELER
Mağaza
[TR] LoL RP Satın Al
League of Legends Türkiye sunucusunda kullanabileceğiniz Riot Points (RP) E-pin Kodu Satın Alın.
[Eu West] LoL RP Satın Al
League of Legends Eu West sunucusunda kullanabileceğiniz Riot Points (RP) E-pin Kodu Satın Alın.

LOL RP satın al ve eğlenceyi zirvede yaşa. PLYR ile güvenilir ve hızlı bir şekilde League of Legends RP alabilirsiniz. LoL RP fiyatları için bizi ziyaret edin.

575 RP
₺ 193,80
-%15,0
1240 RP
₺ 369,97
₺ 314,50
2540 RP
₺ 775,29
₺ 775,21
-%16,2
4500 RP
₺ 1.299,99
₺ 1.089,00
6500 RP
₺ 1.947,00

LOL RP Satın Al

League of Legends oyununda LoL RP satın al ve kostümleri, skor kartları, ikonlar ve güncellemelere kolayca ulaş!.

RP, oyunculara oyun deneyimlerini özelleştirme ve geliştirme fırsatı verir. RP satın almak için, Plyr ile oyun içi mağazanızı kullanarak, istediğiniz miktarda RP satın alabilir ve oyunun keyfini kaliteli bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Lol Rp Nedir?

League of Legends (LoL), Riot Games tarafından geliştirilen ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Bu oyunun içerisinde oyuncular karakterler elde ederek rakipleri ile mücadele ettiği bir savaş alanı yer almaktadır.

LoL oyununda karakterlerin gelişimi için kullanılan oyun içi para birimi olan RP (Riot Points), oyuncuların oyun içindeki çeşitli öğeleri satın almasını sağlayan bir para birimidir. 

League of Legends RP fiyatları hakkında detaylı bilgiyi yukarıdaki satın alma seçeneklerinden öğrenebilirsiniz

RP oyuncuların oyun içerisinde ciddi derecede avantaj sağlar. Rp kullanarak kahramanlarınız için kostümler satın alabilir, şampiyonlarınıza yeni yetenekler ekleyebilir, tasarımlarını değiştirebilir ve oyun içi deneyiminizi özelleştirebilirsiniz.

RP aynı zamanda oyunculara hızlanma veya deneyim artırıcılar gibi diğer avantajlar da sunar. Bu avantajlar oyunculara daha hızlı bir şekilde ilerleme kaydetme imkanı sağlar ve takımın zaferine katkıda bulunur. Özellikle uzun oyun sürelerinden sıkılan ve karakterini hızlı şekilde geliştirmek isteyenler için RP, inanılmaz bir gelişim hızı sağlar. 


Sitemizdeki Lol RP fiyatlarıoyun içi market üzerinden alacağınız RP fiyatlarından çok çok daha uygundur. Bu sebepten dolayı PLYR ile alacağınız RP'ler çok daha uygun fiyata sizlerin olacaktır. 

LoL RP satın al işlemi gerçekleştirildikten sonra, oyuncunun hesabında RP miktarı güncellenir ve kullanılabilir hale gelir.

Sitenizden RP Satın Alırken Nelere Dikkat Etmem Gerekir?

RP satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. 


League of Legends RP alımı yaparken özellikle PLYR gibi güvenilir bir siteden alım yapmanız çok önemlidir. Ödeme yöntemi güvenliğiniz PLYR ile güvence altındadır. 

Yukarıda yer alan LoL RP satın al seçeneğini kullanarak ve kendinize özel bir paket seçerek 128 bit SSL kullanılan ödeme altyapısıyla hızlıca ödeme yapabilir ve RP'lerinizi kolayca alabilirsiniz. Ayrıca anında teslimat garantili!   

PLYR olarak kullanıcılarımızın geri bildirimlerini önemsiyoruz. [Eu West] LoL RP Satın Al için genel ortalama 5/5 olmak üzere toplam 1 adet kullanıcı değerlendirmesi var;

Ahmet Ö******
Ahmet Ö******
euw da kolay kolay kod bulunmuyor sağolsunlar cok hızlı teslim ettiler tşkler
21.11.2023 18:09
Belgeyi buraya sürükleyin.
PLYRPLYR Messenger'a hoşgeldiniz.
Müşteri Hizmetleri
PLYR (Müşteri Temsilcisi)
Canlı Destek
Aramıza Katılın! PLYR Chat Henüz aramıza katılmadınız mı? PLYR' nin bütün özelliklerinden yararlanmak için hemen aramıza katılın.