OYUN Valorant hakkında genel bilgiler
VP Satın al Hızlı ve güvenilir teslimat.
VP Nasıl Yüklenir? E-pin kodunuzun nasıl yükleyeceğini öğrenin.
Pazar Satılan hesapları görmek ve hesabınızı satmak için tıklayınız.


   Valorant , Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan bir free-to-play çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı video oyunudur. İlk olarak Ekim 2019'da Project A kod adı altında yayınlanan oyun, 7 Nisan 2020'de sınırlı erişimle kapalı beta dönemine başladı ve ardından 2 Haziran 2020'de resmî olarak yayınlandı.


   Valorant, yakın gelecekte geçen takım tabanlı bir taktik nişancı ve birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular, dünyadaki çeşitli ülke ve kültürlere göre tasarlanmış bir dizi ajan karakter olarak oynarlar. Ana oyun modunda, oyuncular, her bir takımın beş oyuncuya sahip olduğu saldıran veya savunan takıma atanır. Temsilcilerin, her biri ücret gerektiren benzersiz yeteneklerinin yanı sıra öldürme, ölüm veya ani hareketler yoluyla hücum gerektiren benzersiz bir nihai yeteneğe sahiptirler. Her oyuncu her tura "klasik" bir tabanca ve bir veya birden daha fazla "özel yetenek" ile başlar. Diğer silahlar ve yetenek ücretleri, bir önceki turun sonucuna, oyuncunun sorumlu olduğu herhangi bir öldürmeye ve ani artışla yapılan herhangi bir eyleme dayalı olarak para veren bir oyun içi ekonomik sistem kullanılarak satın alınabilir. Oyunda hafif makineli tüfekler, av tüfeği, makineli tüfek, saldırı tüfeği ve keskin nişancı tüfeği gibi çeşitli silahlar bulunur. "Spectre", "Odin" ve "Vandal" gibi otomatik ve yarı otomatik silahlar, doğru atış yapabilmek için oyuncu tarafından kontrol edilmesi gereken geri tepme modellerine sahiptirValorant Sistem Gereksinimleri Nelerdir?


Minimum Sistem Gereksinimleri:


İşletim SistemiWindows 7/8/10/11 64-Bit
RAM4 GB
İşlemciIntel Core 2Duo E8400 veya AMD Athlon 200GE
Ekran kartıIntel HD 4000 veya AMD Radeon R5 200
Depolama9 GB Kullanılanbilir alan
DirectX SürümüDirectX  11 ve üzeri


Önerilen Sistem Gereksinimleri:


İşletim SistemiWindows 7/8/10/11 64-Bit
RAM4 GB
İşlemciIntel Core i3-4150 veya Ryzen 3 1200
Ekran KartıNvidia Geforce GT 730 veya AMD Radeon R7 240
Depolama9GB Kullanılabilir alan

DİrectX Sürüm

DirectX 11 ve üzeri

Belgeyi buraya sürükleyin.
PLYRPLYR Messenger'a hoşgeldiniz.
Müşteri Hizmetleri
PLYR (Müşteri Temsilcisi)
Canlı Destek
Aramıza Katılın! PLYR Chat Henüz aramıza katılmadınız mı? PLYR' nin bütün özelliklerinden yararlanmak için hemen aramıza katılın.