Metin2

Metin2

Değerlendirmeler 5 / 5 (3) yorum
  • GENEL BAKIŞ
  • MAĞAZA
  • DEĞERLENDİRMELER
Keşfet
Metin2 hakkında genel bilgiler
Hızlı ve Güvenilir Teslimat
Hızlı ve güvenli yang & won satın alın.
E-pin kodunuzu nasıl yükleyeceğinizi öğrenin.
Satılan hesapları görmek ve hesabınızı satmak için tıklayınız.

Metin2, çok oyunculu online istemci MMORPG rol yapma oyunudur. 2004 yılının Mart ayında Ymir Entertainment şirketi tarafından Kore'de yayına başladı. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı.

Konusu üç büyük imparatorluk olan Shinsoo, Chunjo ve Jinno İmparatorlukları'nın savaşını anlatan bir Uzak Doğu hikâyesidir. Başta sadece hayvan ve bitkiler yaşam sürerken bir Metin taşı gelip bu üç imparatorluğun sınırlarını çizdi. 
Karakter Sınıfları


Savaşçı 

Becerileri ve ağır zırhlarıyla savaşçılar yakın dövüş konusunda büyük rol oynarlar. Güçlerini kuvvetli fiziksel yapılarından ve dengeli zihinsel yapılarından alırlar. Tek el ve çift el olmak üzere iki tür silah kullanabilirler. Ekipmanlarında yer alacak güç bonusu ile hasarını arttırır.


Ninja

Ninjalar pusu kurarak saldırabilen profesyonel suikastçilerdir. Hızı ve hareketliliği sağlamak için hafif zırhlar giyerler. Kendilerini bu yeteneklere adadıkları için, ninjalar bıçak ve yay kullanan usta dövüşçülerdir. Ekipmanlarında yer alacak güç ve çeviklik bonusu ile hasarını arttırır.


Sura

Suralar kötülük tohumunu kollarında büyütmeye karar verdiklerinde sihirli güçler kazanan savaşçılardır. Bu nedenle yakın dövüş savaşçılarına karşı ustadırlar uzak mesafeden büyü ile saldırı yapabilirler.
Bu yeteneklere olan gereksinimlerinin sonucu olarak, saldırı sihirlerini güçlendirebilirler ya da ek destek büyüleri kazanabilirler. Ekipmanlarında yer alacak zeka bonusu ile hasarını arttırır.


Şaman

Şamanlar zekidirler, büyü ve sihir kullanırlar. savaşırken ve arkadaşlarına destek olurlarken, onların mistik güçleri çok etkilidir.
Bu yeteneklerdeki uzmanlıkları sayesinde, bir şaman saldırıların gücünü artırabilir ya da iyileştirme ve destek büyülerini güçlendirebilir. Yelpaze ve çan olmak üzere iki tür silah kullanırlar. Yelpaze ile beceri hasarı sağlarken çan ile rakiplerine düz vuruş ve delici vuruş sağlar. Ekipmanlarında yer alacak zeka bonusu ile hasarını arttırır.


Lycan

Lycanlar, iri yarı kurt yaratıklardır. Çaresi olmayan bir virüse yakalanıp insan görünümlerini kaybederek yaratıklara dönüşmüşlerdir.
Tükenmeyen güçleri ve gelişmiş içgüdüleri sayesinde muazzam yakın dövüşçülerdir. Kavgadan kaçmazlar. Daima cephede olmak isterler. Pençe kullanarak rakiplerine ve canavarlara karşı üstünlük kurarlar. Ekipmanlarında yer alacak zeka bonusu ile hasarını arttırır.
Metin2 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?


Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim SistemiWindows 7/8/10/11 64-Bit
RAM1 GB
İşlemci2. Nesil Intel Core i3/i5/i7
Ekran Kartı512 MB
Depolama6 GB
DirectX Sürümü9.0 Desteği


Maximum Sistem Gereksinimleri:

İşletim SistemiWindows 7/8/10/11 64-Bit
RAM
2 GB
İşlemci
7. Nesil Intel Core i3/i5/i7
Ekran Kartı
1 GB
Depolama
6 GB
DirectX Sürümü
9.0 Desteği


PLYR olarak kullanıcılarımızın geri bildirimlerini önemsiyoruz. Metin2 için toplam 3 adet kullanıcı değerlendirmesi var;

Hasan Y****
Hasan Y****
1.12.2023 16:14
Hasan Y****
Hasan Y****
Bu kadarını beklemiyordum, hızlı teslimat ve güvenilir bir site olmuş ayrıca canlı destekten Mustafa beye çok teşekkür ederim sorularımı anından cevaplandırıp sorunlarımı çözdü :)
1.12.2023 16:14
murat z*****
murat z*****
hızlı teslim teşekkürler
21.11.2023 18:23
Belgeyi buraya sürükleyin.
PLYRPLYR Messenger'a hoşgeldiniz.
Müşteri Hizmetleri
PLYR (Müşteri Temsilcisi)
Canlı Destek
Aramıza Katılın! PLYR Chat Henüz aramıza katılmadınız mı? PLYR' nin bütün özelliklerinden yararlanmak için hemen aramıza katılın.